Amazoni Äri?
Ehita kiirelt online äri ja kasvata oma müüke maailma suurimas "kaubanduskeskuses", Amazonis
Viis asja, mida Sul on vaja teha enne oma toote Amazoni lattu saatmist 
September 18, 2018 by Roxie
Peale seda, kui oleme teinud oma esimest ideaalset toodet puudutava otsingu ja uurimistöö, hakkame nüüd otsima õiget tarnijat.

Esiteks on oluline, et Sa oleksid teadlik, mis on see, mille tõttu Su toode ülejäänud massist eristub.
 
Teiseks on oluline tagada hea kvaliteet ning seejärel kõnealune toode kiiresti Amazoni poole teele panna.
X-faktor
Sa küsid, mis on X-faktor? See on lisaväärtus, mis Sinu tootel on, kuid konkurentidel mitte.

See on ennekõike näha peamisest pildist, hinnast ja pealkirjast, mis suunavad Sinu sihtgruppi Su tootel klikkima. Üldjuhul tehakse seda esmalt läbi Amazoni reklaami.

Meie eesmärk on olla pingereas võimalikult eespool ning saada orgaanilisi müüke, mis tähendab, et kliendid klikivad meie toote müügilehel ilma tasuliste reklaamide abita.

Eeldades, et Sa oled teinud enda toote turu-uuringu ning Sul on kokku pandud ideaalse toote blueprint, on Sul nüüdseks enda toote X-faktori kindlakstegemisel oluline konkurentsieelis.

Sa võid teha parema kvaliteediga peamise pildi või siis lisada oma esmase pildi juurde täiendavaid elemente, nagu näiteks pakend või sama hinnaga lisatoode. Ühtlasi saad täiendada ka pealkirja, muutes seda paremaks läbi selle, et lahendad selle sisus enda konkurentide arvustustest välja tulnud probleemseid kohti.
Sel moel väärtust lisades on Sul võrreldes enda konkurentidega võimalus pingereas kiiremini tõusta.
Tootenäidised
Ajal, kui enamik Alibaba tootjatel on hea maine, on Sul ikkagi vaja veenduda, et nad said aru, mida Sa enda tootelt soovid ja ootad. 

Kui oled selgeks teinud tootjad, kes Sinu toodet teevad, telli erinevatelt tegijatelt vähemalt 3-5 tootenäidist, mille eest saad tasuda PayPali kaudu.

Sa võid Amazonist tellida ka enda konkurendi toote, et võrrelda selle kvaliteeti Sinu poolt tootjate käest tellitud näidiste omaga.

Kui oled tootenäidised kätte saanud, võrdle neid esmalt toote blueprindiga ja seejärel kõrvuta neid konkurendi tootega, hinnates, kas ka seal on võimalikud sarnased probleemid, kui need, mis konkurendi toote arvustuste põhjal välja tulnud.
Muus osas tuvasta ja analüüsi, millise tootja poolt saadetud näidis on parima kvaliteediga.

Seejärel otsusta, kas Sa jätkad enda poolt valitud tootega, võttes arvesse seda, et kõik selle tootega seotud võimalikud probleemkohad oleks lahendatavad ja toote müük kasumlik.
Toote tellimine
Kui Sa oled otsustanud, millise tootja käest Sa enda toote tellid, saada neile e-posti teel ostutellimuse päring.

Seda nimetatakse ka hinnapakkumiseks või kaubaarveks. Enne, kui nad tootma hakkavad, soovivad nad Sinult esimese 30% ettemaksu tasumist

Kui kaup on laos olemas, on vaja maksta 100%. Ideaalversioon on hakata müüma neid tooteid, mis on tarnijal juba valmis, jättes sedasi vahele tootmise protsessi.
Maksemeetodina soovitame Sul kasutada PayPal või Alibaba turvalist makset.

ÄRA TEE ühtegi makset kellegi erakontole ega kasuta tarnijale maksmiseks Western Union´it.

SOOVITUS: Kui toode on tehtud ja transpordiks stardivalmis, maksa 70% tasust, kuid seda alles peale toodete kontrolli.
Toodete kontroll
Enne, kui Sa saad tellida toodete kontrolli, on Sul vaja enda tootenimekirja; FNSKU (Fulfillment Network Stock Keeping Unit) etikette (pdf), mis tootja saab iga eseme peale panna; transpordi plaani ja transpordiks vajalikke etikette (pdf) pealiskarpide jaoks, et tarnija saaks need pappkastide peale kinnitada. 

Sa saad googeldada “Inspection Service China”, kust Sa leiad mitmeid variante, mille vahelt valida. Saada neile juhend, mille aluseks Sinu toote blueprint, ja nad saadavad Sulle pakkumise.

Pikemas perspektiivis soovitame seda, et Sa telliksid kontrolli iga partii kohta, et vältida toodete halba kvaliteeti ning sellest tulenevaid Amazoni klientide negatiivseid arvustusi.

Toodete kontroll
Kui toode on kontrolli läbinud, palu enda tarnijal see saadetis Amazoni lao poole teele panna.
On olemas kahte tüüpi saatmise võimalusi: õhu kaudu, mis võtab 7-15 päeva või siis meretsi, milleks kulub 40-60 päeva.

Esimese toote puhul soovitame soojalt esimest varianti, kuna sedasi jõuavad Su tooted Amazoni lattu oluliselt varem ning kogu protsess saab kiiremini jätkuda.

Ühtlasi, paljud tootjad ei pakugi meretranspordi võimalust, kuna sellega kaasneb päris mahukas paberimajandus.

Kui Sa oled näinud ning saanud tõestust, et Su toode müüb, võid hakata otsima isiklikku laevandusagenti või ekspediitorfirmat.

Kohe, kui Su tooted on Amazoni jõudnud, ladustatakse need ära. Kui klient Su toote ostab, võtab Amazon selle sealt laost, pakib ära ja toimetab kliendini.

Amazon võtab Sinu käest tasu ladustamise ning pakkimise eest ning klient tasub selle eest, et saadetis jõuaks tema poolt määratud aadressile.

Soovitus: Saates kaupasid USAsse, hoia iga saadetise väärtus alla 800 dollari, et vältida võimalikku jama tollis. Saates tooteid Euroopasse ja Kanadasse, vajad Sa agenti, kes võtab Sinult tollimaksu, et Su tooted tolli kinni ei jääks. 
By Roxie
September 18, 2018
Share
Comments:
FB Comments Will Be Here (placeholder)
Company Address | ONESELF LTD, Unit 1109, Kowloon Centre, 33 Ashley Road, Tsim Sha Tsui Kowloon, HONG KONG 
Contact Information | email: info@tonyandvik.com
Copyright © TONYANDVIK.COM. All rights reserved.